Portal Internetowy Nowej Generacji Duno.plOgloszenia, darmowe ogłoszenia drobne
Niedziela, 19 sierpnia 2018 Emilii, Julinana, Konstancji

Darmowe ogłoszenia w internecie. Znajdziesz tutaj najciekawsze okazje kupna i sprzedaży. W naszych bezpłatnych ogłoszeniach przez internet sprzedasz, kupisz lub zamienisz wszystko co tylko nadaje się do handlu. Przeglądaj i dodawaj swoje oferty. Nasza baza ogłoszeń jest całkowicie darmowa i dostępna dla wszystkich internautów. Informujemy, że za treść ogłoszeń odpowiedzialność ponosi osoba zamieszczająca ogłoszenie internetowe.

  MENU

DOGUE DE BORDEAUX - piesek po Championie Polski

Rodowodowy piesek urodzony 25.12.2007r. Maluch przyszedł na świat ze skojarzenia Anabell CAIRO Zw.Mł. i Gaspar BORDO Champion Polski - przepiękny pies o mocnej budowie. Szczenię jest zdrowe, o bardzo mocnej budowie ciała. Wychowany w domowej atmosferze wraz z dziećmi. Jest po przeglądzie hodowlanym, posiada metrykę i książeczkę zdrowia - trzykrotnie zaszczepiony. Mile widziani przyszli wystawcy.
0-856745803

Dodał: $admin , 03.27.2008 17:04, wyświetlono 831 razy

Komentarze (0)
Aktualnie nie ma żadnego komentarza.
Zaloguj się, aby dodać opinię.O nas | Reklama | Dla prasy | Kontakt | Regulamin
Serwis korzysta z plikow cookies. Dowiedz sie wiecej
Copyright © 2007-2009 Duno.pl Wszelkie prawa zastrzezone.Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki TOPLISTA. Najlepsza toplista. Ranking. Fajne forum dyskusyjne - ranking forum. Najlepsze fora.