Portal Internetowy Nowej Generacji Duno.plOgloszenia, darmowe ogłoszenia drobne
Piątek, 20 lipca 2018 Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

Darmowe ogłoszenia w internecie. Znajdziesz tutaj najciekawsze okazje kupna i sprzedaży. W naszych bezpłatnych ogłoszeniach przez internet sprzedasz, kupisz lub zamienisz wszystko co tylko nadaje się do handlu. Przeglądaj i dodawaj swoje oferty. Nasza baza ogłoszeń jest całkowicie darmowa i dostępna dla wszystkich internautów. Informujemy, że za treść ogłoszeń odpowiedzialność ponosi osoba zamieszczająca ogłoszenie internetowe.

  MENU

64 m2, 3 pokoje

Urządzone mieszkanie w najbardziej zurbanizowanej części Płocka, czyli na osiedlu zgrupowanym wokół ulicy Batalionu Parasol (tzw. Zielony Jar), niedaleko budowanych galerii handlowych: Wisła i Mazovia, niedaleko funkcjonujących hipermarketów Auchan i OBI, obok będącego w budowie pięknego traktu spacerowego pod nazwą Pasaż Paderewskiego. Okna częściowo wymienione, nowa, całkowicie kompletna i wyposażona zabudowa kuchni, w jednym z pokoi korek na ścianach, płytki w obu łazienkach, przedpokój funkcjonalny, zabudowany w szafy i półki, szklana - z przesuwnymi dzrwiami - szafa w sypialni. Obok (10-200 m)mnóstwo sklepów w jednym ciągu z parkingami(3 spożywcze, 3 mięsne itp), apteka, przychodnia, biuro turystyczne, bankomaty itp. Blok budowany z wielkiej płyty, ale stosunkowo nowy - 13 lat. Jego wartość wzrośnie, bo podpisana jest już uchwała decydująca o wykonaniu jego termomodernizacji. Piękny i duży plac zabaw dla dzieci.
Kontakt: Tomasz Szatkowski
tel.: 603-931-021
rednaczelny@tp.com.pl

Dodał: $admin , 03.26.2008 13:24, wyświetlono 748 razy

Komentarze (0)
Aktualnie nie ma żadnego komentarza.
Zaloguj się, aby dodać opinię.O nas | Reklama | Dla prasy | Kontakt | Regulamin
Serwis korzysta z plikow cookies. Dowiedz sie wiecej
Copyright © 2007-2009 Duno.pl Wszelkie prawa zastrzezone.Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki TOPLISTA. Najlepsza toplista. Ranking. Fajne forum dyskusyjne - ranking forum. Najlepsze fora.