Portal Internetowy Nowej Generacji Duno.plOgloszenia, darmowe ogłoszenia drobne
Środa, 25 kwietnia 2018 Jarosława, Marka, Wiki

Darmowe ogłoszenia w internecie. Znajdziesz tutaj najciekawsze okazje kupna i sprzedaży. W naszych bezpłatnych ogłoszeniach przez internet sprzedasz, kupisz lub zamienisz wszystko co tylko nadaje się do handlu. Przeglądaj i dodawaj swoje oferty. Nasza baza ogłoszeń jest całkowicie darmowa i dostępna dla wszystkich internautów. Informujemy, że za treść ogłoszeń odpowiedzialność ponosi osoba zamieszczająca ogłoszenie internetowe.

  MENU

Rodowodowa suczka powder-puff - wysterylizowana

Na nowych właścicieli czeka 'Czoko' - WHITE CHOCOLATE Rosa Thea (ur. 21.02.2007) - rodowodowa suczka odmiany powder puff.
Przepiękna i efektowna suczka z długim włosem i oryginalnym niebieskim okiem o pięknym umaszczeniu "ecru". Jest wyjątkowo miła i zrównoważona, o charakterze przylepy i pieszczocha - będzie doskonałym towarzyszem dla rodziny ze starszymi dziećmi, osoby samotnej lub starszej.
'Czoko' jest WYSTERYLIZOWANA więc odpadają kłopotliwe cieczki.
http://www. rosathea.com/whitechocolate.htm
693-841-907

Dodał: $admin , 03.18.2008 11:42, wyświetlono 740 razy

Komentarze (0)
Aktualnie nie ma żadnego komentarza.
Zaloguj się, aby dodać opinię.O nas | Reklama | Dla prasy | Kontakt | Regulamin
Serwis korzysta z plikow cookies. Dowiedz sie wiecej
Copyright © 2007-2009 Duno.pl Wszelkie prawa zastrzezone.Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki TOPLISTA. Najlepsza toplista. Ranking. Fajne forum dyskusyjne - ranking forum. Najlepsze fora.