Portal Internetowy Nowej Generacji Duno.plOgloszenia, darmowe ogłoszenia drobne
Sobota, 26 maja 2018 Eweliny, Jana, Pawła

Darmowe ogłoszenia w internecie. Znajdziesz tutaj najciekawsze okazje kupna i sprzedaży. W naszych bezpłatnych ogłoszeniach przez internet sprzedasz, kupisz lub zamienisz wszystko co tylko nadaje się do handlu. Przeglądaj i dodawaj swoje oferty. Nasza baza ogłoszeń jest całkowicie darmowa i dostępna dla wszystkich internautów. Informujemy, że za treść ogłoszeń odpowiedzialność ponosi osoba zamieszczająca ogłoszenie internetowe.

  MENU

PAWILON NAD MORZEM SPRZEDAM

Sprzedam pawilon handlowo-usługowy typu obornickiego(18 metrów kwadratowych, aluminium, szkło, laminat p.poż., inst.elektr.). Pawilon ( znajdujący się w Dzwinowie)nie posiada stałej lokalizacji(możliwość umieszczenia go w dowolnym miejscu).Możliwość doposażenia w sprzęt gastronomiczny: mikrofalówka profesjonalna duża, 3 zamrażalki w tym jedna na kołach do handlu obwoźnego(lody, dwie płyty absorpcyjne do 10 godzin bez prądu), rożno na 12 kurczaków(do naprawy siła), podwójna instalacja wyciągu wentylacyjnego. Cena pawilonu bez doposażenia 10 tys. Z doposażeniem 14 tys. tel.602-523-698

Dodał: $kenedth , 04.22.2007 14:19, wyświetlono 995 razy
Komentarze (0)
Aktualnie nie ma żadnego komentarza.
Zaloguj się, aby dodać opinię.O nas | Reklama | Dla prasy | Kontakt | Regulamin
Serwis korzysta z plikow cookies. Dowiedz sie wiecej
Copyright © 2007-2009 Duno.pl Wszelkie prawa zastrzezone.Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki TOPLISTA. Najlepsza toplista. Ranking. Fajne forum dyskusyjne - ranking forum. Najlepsze fora.