Portal Internetowy Nowej Generacji Duno.plOgloszenia, darmowe ogłoszenia drobne
Środa, 24 stycznia 2018 Felicji, Roberta, Sławy

Darmowe ogłoszenia w internecie. Znajdziesz tutaj najciekawsze okazje kupna i sprzedaży. W naszych bezpłatnych ogłoszeniach przez internet sprzedasz, kupisz lub zamienisz wszystko co tylko nadaje się do handlu. Przeglądaj i dodawaj swoje oferty. Nasza baza ogłoszeń jest całkowicie darmowa i dostępna dla wszystkich internautów. Informujemy, że za treść ogłoszeń odpowiedzialność ponosi osoba zamieszczająca ogłoszenie internetowe.

  MENU

LABRADORKI Z RODOWODEM - CZARNE SUCZKI

Domowa hodowla z Winowskiwj Doliny poleca śliczne, wystawowe czarne sunie troskliwie odchowane z metryczkami ZKwP O/Opole. Ojciec CH.PL. i CZech ROBBIE IMRE z Krywaldowej Koliby, mama ROXA Pomarszczony Czar w drodze do CH.PL.Zapraszamy na stronę taty http://labrador-robbie-imre.za.pl. Odbiór Winów k/Opola tel 077/4748358 kom. 607420642.

Dodał: $roman , 02.21.2008 05:46, wyświetlono 850 razy

Komentarze (0)
Aktualnie nie ma żadnego komentarza.
Zaloguj się, aby dodać opinię.O nas | Reklama | Dla prasy | Kontakt | Regulamin
Serwis korzysta z plikow cookies. Dowiedz sie wiecej
Copyright © 2007-2009 Duno.pl Wszelkie prawa zastrzezone.Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki TOPLISTA. Najlepsza toplista. Ranking. Fajne forum dyskusyjne - ranking forum. Najlepsze fora.